درباره ما

... سال‌ ها پیش اون موقع که دانشجو بودم و همزمان از کلاس استاد ارجمندم آقای آیدین آغداشلو بهره می‌ جستم، یکی از دغدغه‌ هام پیدا کردن یه قاب ساز منصف بود که یه کم با سلیقه باشه، تنوع کارش هم بالا باشه تا بتونم یه انتخاب خوب داشته باشم، جای شلوغ شهر هم نباشه ضمناً کارم را زود تحویل بده! خلاصه دُر باشه، غلتون باشه، ارزون هم باشه!

به خاطر همین، ناچار از گلوبندک بازار گرفته تا خیابون سهروردی و سیدخندان در حال گشت‌ و گذار و سرزدن به ویترین‌ ها و چک‌ و چونه زدن با قاب‌ سازها بودم. وقت زیادی میذاشتم تا قاب و پاسپارتوی خوب برای کارهام پیدا کنم. تازه همیشه نگران کار هنریم بودم که باید با خودم این طرف و اون طرف می‌ کشیدمش. بگذریم از این که گاهی آقای قاب ساز هم دلسوزی نمی‌ کرد و ناچار می‌ شدم بعد از تحویل گرفتن کار، یادگاری‌ های ایشون را یک جوری از روی کارم پاک کنم یا اگه نمی شد تحملشون کنم. خلاصه انتظاراتم برآورده نمی‌ شد .

این فکر همیشه گوشه‌ی ذهنم بود و با خودم میگفتم خیلی خوب میشد اگه میتونستم یه مجموعه‌ی نسبتاً متنوّعی از قاب و یه واریته قابل قبولی از انواع پاسپارتوها را یه‌ جا جمع کنم تا هر کسی بتونه بی‌ دردسر از بینشون یه انتخاب خوبی داشته باشه که راضیش کنه. تازه باید مغازم کجای شهر باشه که رفت و آمدها خیلی وقتش را نگیره.

.... اون سال‌ها گذشت. به لطف خدا از حدود ده سال پیش که دستم باز شده، با دسترسی به واردات و تولید پروفیل‌های تزیینی دیگه نگران نیستم و ایده‌ای رو که سال‌ها فکرم را به خودش مشغول کرده بود الان میخوام به همراه جوون‌ترها به صورت یه استارتاپ به همه‌ی فرزندان هنرجو و هنرمندم عرضه کنم.

حتماً یه سری به سایت ما بزنید. در قاب سازی آنلاین برای اولین بار امکاناتی برای شما فراهم شده که بتونید بدون این که خستگی ترافیک را تحمل کنید یا ناچار باشید که کار هنریتون را این طرف و اون طرف ببرید، با یه نگاه به کاتالوگ این سایت که هر چند وقت یکبار به روز میشه، قاب و پاسپارتوهای دلخواهتون را بپسندید، حتی به صورت مجازی و رایگان بسازید و پشت میز کارتون با فرصت کافی تک تک روی عکس یا اثر هنریتون امتحانشون کنید، آنلاین سفارش بدید و در آدرستون تحویل بگیرید و اگر خواستید خودتون به راحتی، عکس یا اثر هنریتون را داخل قاب بذارید.

تازه، در چاپخانه آنلاین میتونید چاپ عکساتون را به ما بسپرید. همینطور احیای عکس‌های خاطره‌انگیز قدیمیتون را هم میتونید از ما بخواهید. یه بخش هم برای فروش قاب آماده ومحصولات دکوراتیو هست که به دیدنش می‌ارزه. ضمناً این سایت پاتوق دوستان هنرمند شماست. گالری آنلاین سایت جایی است که میتونید کارهاتون رو برای بازدید دیگران و حتی برای فروش بذارید. خلاصه هم فاله هم تماشا!

استفاده از این امکانات خیلی ساده است. کافیه به راهنمایی‌ ها توجه کنید و لذتش رو ببرید. اگه خوشتون اومد به ما هم خبر بدید که خوشحال بشیم. اگه پیشنهادی هم داشتید مشتاقیم که بشنویم.

برای همتون آرزوی تندرستی و بهروزی داریم.