قاب سازی آنلاین ایزی فریم

قصد دارید چه چیزی سفارش دهید؟

در قاب سازی آنلاین چه می گذرد؟

۱.

تصویر اثر هنری یا عکس خود را بارگذاری کنید

تا قبل از سفارش، آن را به صورت قاب شده مشاهده کنید

انتخاب و سفارش آنلاین قاب، روشی هوشمندانه است. چرا که شما قاب دلخواهتان را در کوتاه ترین زمان و با صرف هزینه ی کمتر دریافت می کنید. طراحی و سفارش آنلاین، کار جالب و خوشایندی است. مخصوصاً وقتی که با ساعت ها صرف زمان برای خرید از مغازه مقایسه شود. برای این که کار شما حتی از این هم ساده تر شود، ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم که تصویر اثر هنری یا عکسی را که می خواهید قاب نمایید، بارگذاری کنید تا قبل از سفارش، اثر قاب شده ی خود را به صورت آنلاین مشاهده کنید و از میان کلکسیون قاب ها و پاسپارتو های ایزی فریم، نمونه ای با طرح و رنگ و اندازه ی مناسب با اثر هنری خود انتخاب کنید.
۲.

بهترین اندازه

اندازه مناسب را انتخاب کنید

برای سفارش قاب، شما باید اندازه دلخواهتان را وارد کنید. خوشبختانه این کار واقعاً ساده است. اگر می خواهید قاب را به تنهایی ( بدون پاسپارتو ) سفارش دهید، ما اندازه ی دقیق عکس یا اثر هنری شما را لازم داریم تا قاب را طوری بسازیم که عکس یا اثر هنری شما به راحتی درون آن قرار گیرد. اگر سفارش شما همراه با پاسپارتو است، از شما می خواهیم تا اندازه ی دقیق پنجره (کادر) داخل پاسپارتو را وارد کنید. ما هیچ تغییری در اندازه ها اعمال نمی کنیم. بنابر این، اطمینان حاصل کنید ابعاد پنجره پاسپارتو کمی کوچک تر از ابعاد عکس یا اثر شما باشد (حدود 1 سانتی متر) تا بتوانید تصویر را به پشت پاسپارتو متصل کنید و مانع از حرکت و افتادن آن از داخل پاسپارتو شوید. برای اندازه گیری دقیق تر پیشنهاد می‌شود راهنمای اندازه گیری را حتماً مشاهده کنید. بسیارخوب، تا این جا قسمت پیچیده ی کار انجام شد. بیایید در ادامه به قسمت های جذاب تر بپردازیم.
۳.

با استفاده از پاسپارتو، اثر خود را جذاب تر کنید

بیش از 50 رنگ و بافت مختلف

پاسپارتو ( Passe-Partout ) که در زبان انگلیسی به Mat یا Mount مشهور است، کادری مقوایی با برش فارسی بر ( 45 درجه ) است که بین قاب و عکس قرار می گیرد و یک فضای تنفس بین این دو ایجاد می کند. پاسپارتو در انواع رنگ ها در دسترس شما است. این رنگ ها از "سفید سرد" به عنوان متداول ترین رنگ، تا رنگ های گرم و جذاب تر دیگر در کاتالوگ رنگ ایزی فریم موجود است. استفاده از پاسپارتو در کنار قاب، این فرصت را به شما می دهد تا اثری جذاب تر داشته باشید. ما در قابسازی آنلاین این امکان را به شما داده ایم تا پاسپارتو را در اندازه و رنگ دلخواهتان انتخاب و در کنار عکس یا اثر هنریتان ببینید. شما می توانید برای داشتن آثاری شبیه به آثار نمایشگاهی از پاسپارتو با حاشیه پهن تر استفاده کنید. رنگ پاسپارتو را با توجه به رنگ غالب عکس یا اثر هنری انتخاب کنید. برای مثال اگر می خواهید برای تصویری با منظره ی گل های سرخ، پاسپارتو انتخاب کنید، می تواند از خانواده ی رنگ های سرخ باشد. البته اگر می خواهید عکس ظاهر طبیعی تری داشته باشد، بهترین گزینه یک پاسپارتو از انواع رنگ های سفید است. پاسپارتو ها در مدل های مختلفی مانند پاسپارتو دوبل، پاسپارتو همراه با شیار، پاسپارتو لوکس و ... ساخته می شوند که هر کدام جلوه ای متفاوت به اثر می بخشند. برای مشاهده اطلاعاتی بیشتر درباره پاسپارتو، اینجا را کلیک نمایید.
۴.

مهم ترین بخش

بیش از 300 مدل قاب چوبی و P.V.C

با بیش از 300 نوع قاب چوبی و P.V.C حالا زمان آن رسیده که مهمترین عنصر طراحی تان یعنی قاب را انتخاب کنید. شما می توانید تمامی قاب های دست ساز ما را با استفاده از فیلترهای جنس، رنگ، جلا، پهنا و مقطع جستجو کنید. نرم افزار منحصر به فرد شبیه سازی ما به شما این امکان را می دهد تا عکس یا اثر هنری قاب شده ی خود را به صورت کاملا طبیعی و آویخته شده بر روی دیوار ببینید و اندازه ی آن را نسبت به محیط نمونه مقایسه کنید. بنابراین قبل از این که قاب شما را بسازیم، شما دقیقا می دانید که در حال سفارش چه چیزی هستید.
۵.

شیشه قاب

ساده - آنـتی رفلکس

شما می توانید سفارش خود را همراه با شیشه یا بدون شیشه دریافت کنید. بعضی از آثار مانند فرش یا بوم های رنگ روغن به شیشه نیازی ندارند ولی دیگر آثار برای محافظت معمولاً همراه با شیشه قاب می‌شوند. شما می توانید نوع شیشه را از میان شیشه های ساده و یا ضد انعکاس ( آنتی رفلکس - Anti Reflective Glass) انتخاب کنید. برای مشاهده توضیحات بیشتر درباره شیشه ها از راهنمای شیشه استفاده کنید

حالا میتونید خودتون امتحان کنید!

* تصاویر مناظر استفاده شده در این صفحه، تصویر طبیعت ایران است و توسط هنرمند عکاس آقای علیرضا رستگار ثبت شده استrastershot@