ساخت پاسپارتو

در هر پنجره اطلاعات خواسته شده را وارد کنید. برای مشاهده توضیحات بیشتر حتما از راهنما ها استفاده کنید. در هر مرحله می توانید نتیجه کار را به صورت مجازی مشاهده کنید.
راهنما

آیتم های ذخیره شده


ذخیره
راهنما

بارگذاری تصویر(اختیاری)

تصویر اثر هنری یا عکس مورد نظر خود را برای پیش نمایش در قاب بارگذاری نمایید. در صورت تمایل می توانید آن را چاپ کنید.
*لطفا توجه داشته باشید عکس ها با فرمت JPEG و حداقل ارتفاع هر عکس 1000 پیکسل باشد

انتخاب چاپ

آیا مایل به چاپ تصویر هستید؟

اندازه

اندازه دقیق عکسی که مایل به چاپ آن هستید را وارد کنید. پنجره پاسپارتو متناسب با اندازه عکس برش خواهد خورد. توجه داشته باشید پاسپارتو چند میلیمتر با عکس همپوشانی دارد و حاشیه باریکی از اطراف عکس در پشت پاسپارتو پنهان خواهد شد.

اندازه دقیق عکسی که مایل به چاپ آن هستید را وارد کنید. قاب متناسب با اندازه عکس شما ساخته خواهد شد. توجه داشته باشید چند میلیمتر از اطراف عکس پشت لبه قاب پنهان خواهد شد.

اندازه دقیق پنجره پاسپارتو را وارد کنید. پنجره پاسپارتو محدوده ای از عکس یا اثر هنری است که دیده خواهد شد. پاسپارتو دقیقا طبق اندازه ای که وارد می کنید برش خواهد خورد. توجه داشته باشید که پنجره پاسپارتو به طور معمول باید قدری از ابعاد عکس یا اثر هنری کوچکتر باشد. برای اندازه گیری دقیق تر پیشنهاد می شود راهنمای اندازه گیری را حتما مشاهده کنید.

اندازه دقیق عکس یا اثر هنری خود را وارد کنید تا قاب مناسب اثر هنری شما ساخته شود. برای اندازه گیری دقیق تر پیشنهاد می شود راهنمای اندازه گیری را حتما مشاهده کنید.

راهنما

پاسپارتو (اختیاری)

شما می‌ توانید برای ایجاد جلوه بصری بیشتر و محافظت از عکس یا اثر هنری خود از پاسپارتو استفاده کنید برای مشاهده توضیحات بیشتر و تفاوت بین پاسپارتو ها از راهنمای پاسپارتو استفاده کنید.

انتخاب نوع پاسپارتو

بدون پاسپارتو
رایگان
پاسپارتو ساده
متداول و به صرفه
پاسپارتو دوبل
متداول
پاسپارتو شیاردار
متداول
پاسپارتو دوبل شیاردار
پاسپارتو عمیق
لوکس
پاسپارتو عمیق دوبل
لوکس
پاسپارتو عمیق دوبل شیاردار
لوکس

قاب

با استفاده از فیلترهای زیر از میان کلکسیون کم‌نظیر ایزی فریم، قاب مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای درک بهتر شکل و مدل قاب، تصاویر زوایای مختلف قاب را مشاهده کنید و فقط به تصویر پیش نمایش اکتفا نکنید.

راهنما

خدمات جانبی

 • ...
 • می خواهم بوم یا شاسی را قاب کنم
  رایگان
 • نصب آویز سیمی (مخصوص نمایشگاه ها)
  10,000تومان
 • پایه رومیزی ( سایز کوچکتر از 30x40)
  15,000تومان
 • آویز دو جهته
  5,000تومان

خلاصه سفارش

خرید قاب و پاسپارتوی سفارشی

تومان

نمایش جزئیات سفارش