مسئولیت و تعهدات ما

ما متعهد می گردیم از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماییم و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکنیم.

ما موظف هستیم اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهیم.

ما موظف هستیم کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده برای خریدار ارسال کنیم. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی کشور، مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست به عهده ما نمی باشد.

مدیریت وب‏‌ سایت ایزی فریم تمام تلاش خود را کرده است تا در تصاویر سایت، جزییات و رنگ نمونه های قاب و پاسپارتو دقیقا مطابق با نمونه واقعی گردد. با این حال در پروسه عکس برداری ممکن است رنگ ها و جزییات کمی با نمونه اصلی متفاوت باشد. این تفاوت رنگ ممکن است ناشی از کالیبره نبودن و یا تفاوت کیفیت صفحه نمایش کاربران نیز باشد. لذا اگر این تفاوت رنگ جزیی برای شما مهم است، حتما قبل از سفارش، برای مشاوره با ما تماس بگیرید. بعد از دریافت سفارش، امکان مرجوعی کالا به دلیل تفاوت رنگ جزیی به هیچ وجه مقدور نمی باشد.

ما موظف هستیم پس از تائید سفارش، در زمان تعیین شده، کالای خریداری شده را آماده و در بسته بندی مناسب برای خریدار ارسال کنیم. در صورت ارسال سفارش توسط پست، هرگونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل جنس به پست، در طی عملیات پستی به عهده شرکت پست است.

در صورتی که کالا در شهر تهران با بسته بندی ظاهری سالم توسط پیک و در سایر نقاط توسط پست تحویل داده شد، در صورت معیوب بودن محتوای داخلی کالا، ما موظف هستیم هماهنگی های لازم برای رفع عیب یا نقص را با صلاحدید خود در کوتاهترین زمان ممکن با خریدار انجام دهیم.

مدیریت وب‏‌ سایت ایزی فریم می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل، سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط ما با خریدار انجام پذیرد.

چنانچه علی‌رغم تلاش کارشناسان وب‏‌ سایت ایزی فریم جهت کنترل پیامها، هرگونه پیام شامل توهین، تمسخر و اطلاعات تماس، توسط کاربر دیگری دریافت شود، مدیریت وب‏‌ سایت ایزی فریم هیچ گونه مسئولیتی در قبال پیام ارسال شده و یا دریافت شده ندارد.

وب سایت ایزی فریم ممکن است دارای لینک هایی به وب سایت های دیگر باشد. این وب سایت ها حریم شخصی جداگانه خود را دارند و تحت کنترل ما نیستند. مدیریت وب‏‌ سایت ایزی فریم هیچگونه مسئولیتی در قبال محتویات این وب سایت ها ندارد. این لینک ها برای تبلیغات یا سهولت در کار شما فراهم شده و وجود هر یک از این لینک ها به معنای تائید یا هر نوع ارتباط ما با مدیران این وب سایت ها نمی باشد.