طرح های ویژه و تشویقی

به منظور شناسایی و تشکر از مشتریان وفادار و افرادی که خرید های بالا از سایت داشته و یا باعث افزایش مشتریان سایت می شوند، طرح هایی در نظر گرفته شده که به شرح زیر است:

کاربرانی که وب سایت ایزی فریم را به دیگران معرفی می کنند، به ازای هر نفر، 10 هزار تومان اعتبار رایگان برای خرید از قاب سازی آنلاین دریافت می کنند. شرط این اعتبار، عضویت و خرید از از قاب سازی آنلاین توسط فرد جدید است. فرد جدید در هنگام ثبت نام، باید نام کاربری معرف خود را در قسمت مشخص شده وارد کند. افراد معرفی شده نیز هر کدام 10 هزار تومان اعتبار رایگان برای خرید از قاب سازی آنلاین دریافت می کنند.

برای خرید های بیش از 500هزار تومان از طریق سایت، هزینه ارسال در شهر تهران رایگان می باشد.

مشتریانی که خرید هایی با مبالغ بیش از 1میلیون تومان یا خرید های مستمر ماهانه دارند، کدهای تخفیف دریافت می کنند و در خرید های بعدی می توانند از تخفیفات بیشتری برخوردار گردند.

 

سوالات بیشتری دارید؟

در صورت تمایل در هر زمانی می توانید سوالات خود را در هر زمینه با ما در میان بگذارید و ما در حد توانمان به شما پاسخ خواهیم داد. برای طرح هر گونه سوال، ابهام، انتقاد و یا پیشنهاد به بخش تماس با ما مراجعه بفرمایید.

مدیریت وب سایت ایزی فریم از شنیدن هر گونه نظرات شما استقبال می کند. اگر فکر می کنید ما به این قوانین پایبند نبوده ایم لطفاً از طریق ارسال پیام با ما تماس بگیرید. ما نهایت تلاش خود در رفع ابهامات و نواقص یا حل مشکلات به کار خواهیم گرفت.

مدیریت وب سایت ایزی فریم خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران میداند، لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد مشاهده شده را حتما از طریق کانال های ارتباطی ذکر شده در بخش تماس با ما ، با مدیریت در میان بگذارید.

   

در قاب سازی آنلاین ایزی فریم، برای اولین بار امکاناتی برای شما فراهم شده که بتونید بدون این که خستگی ترافیک رو تحمل کنید یا ناچار باشید کار هنریتون رو این طرف و اون طرف ببرید، قاب و پاسپارتوهای دلخواهتون رو بپسندید و به صورت مجازی بسازید، پشت میز کارتون با فرصت کافی تک تک روی عکس یا اثر هنریتون امتحانشون کنید، آنلاین سفارش بدید و در آدرستون تحویل بگیرید.