چاپ و ترمیم عکس

عکس های خود را
چاپ و قاب کنید ...

بهترین هدیه...

اندازه دلخواهتان را انتخاب کنید

مجبور نیستید از سایز های استاندارد انتـخاب کنید...

بارگذاری تصویر

انتخاب نوع کاغذ

عکس های دیجیتال خود را با استفاده ازبهترین کاغذ ها به دنیای واقعی منتقل کنید و خاطره انگیزترین تصاویر زندگی خود را قاب شده تحویل بگیرید...
این کاغذ از متداول و به صرفه ترین کاغذ های چاپ عکس به شمار می رود. نمایش رنگ ها به صورت اشباع شده و زنده، سیاه واقعی و سفید خالص از ویژگی های این کاغذ است. لاستر نور را کمی بازتاب می کند و تقریبا صاف و دارای بافتی بسیار ملایم است. سطح مات این کاغذ باعث جلوگیری از ایجاد اثر انگشت بر روی آن می گردد. * بهترین استفاده : تصاوی
این کاغذ از انواع متدال کاغذ های چاپی به شمار می رود. کاغذ سیلک ضخامت و وزن بیشتری نسبت به کاغذ لاستر دارد و دارای وضوح رنگی و کنتراست بیشتری است. بافت خاص و لطیف این کاغذ ظاهری قدیمی به عکس شما می دهد.نور را بازتاب نمی کند و سطح بافت دار و مات آن مانع از ایجاد اثر انگشت بر روی کاغذ می شود. بافت آن چیزی شبیه به پارچه ابریشم یا دانه های منظم شن است، لذا به کاغذ ابریشمی یا شنی نیز معروف است. استفاده از کاغذ سیلک برای آثار هنری فاخر که نیاز به نمایش دقیق بافت و یا شکل های بسیار ریز دارد توصیه میشود. * بهترین استفاده : آثار فاخر، تصاویر پرتره، عروسی ، آثار گرافیک و نقاشی متالیک
ممکن است دوست داشته باشید عکستان درخشان باشد. کاغذ متالیک با درخشندگی منحصر به فرد خود چشم ها را خیره می کند. سطح صاف و براق این کاغذ طوری ساخته شده که اکثر رنگها را بصورت صدفی یا اصطلاحا متالایز شده و با کیفیت بالا نمایش می دهد. این کاغذ بهترین گزینه برای عکس های سیاه و سفید است. برای استفاده از این کاغذ هزینه بیشتری پرداخت می کنید اما زمانی که نتیجه را ببینید هزینه ای که کردید برایتان موجه خواهد شد! * بهترین استفاده : تصاویر پرتره ، عکس های لنداسکیپ، مکان های شهری و باستانی، عکسی های سیاه و سفید، تصاویر طبیعت و نصب در هتل ها و نمایشگاه ها

کیفیت چاپ

چاپگر NORITSU QSS-3400 معیار خوبی از یک چاپگر با کیفیت است. این چاپگردرست مانند چاپخانه های ظهور فیلم های نگاتیوی در گذشته، همان کیفیت و وضوح عکس را این بار با تصاویر دیجیتال و کیفیت ِ 300Dpi برای شما فراهم می کند. تکنولوژی و کیفیت چاپ این چاپگر، با پرینتر های جوهر افشان و افست قابل مقایسه نیست و با گذشت زمان کیفیت رنگ عکس های چاپ شده با این چاپگر کاهش پیدا نمی کند. ترکیب رنگ های فوق العاده و کنتراست بالای این چاپگر، امکان چاپ تصاویری با رنگ هایی واقعی را به وجود می آورد. همچنین تکنولوژی multi-size droplet از رنجه رنجه شدن تصویر جلوگیری می کند. حالا شما می توانید از عکس های خودتان که در استاندارد نمایشگاهی چاپ می شود لذت ببرید.

انتخاب قاب

بدون دردسر از میان تعداد زیادی قاب و پاسپارتو گزینه ای را انتخاب کنید که مناسب با عکس یا با دکور اطراف آن باشد. عکس خود را با استفاده از طیف وسیعی از قاب های مدرن سفید که مناسب برای عکس های عروسی است تا قاب های طرح چوب که برای قاب کردن خاطرات شما بسیار مناسب هستند، به نمایش بگذارید.

نصب قاب بر روی دیوار

عکس های قاب شده شما، آماده برای نصب بدستتان خواهد رسید. همراه با هر عکس قاب شده، بسته به وزن و اندازه قاب شما ابزار نصب متفاوت در نظر گرفته شده است. در پشت هر قاب سیستم آویز متصل شده است و بعد از خارج کردن قاب از بسته بندی ، اثر زیبای شما آماده نصب بر روی دیوار است. شما تنها به یک میخ و چکش احتیاج دارید!

سوالات متداول

- تا چه رزولوشنی می توانید پرینت بگیرید؟
چاپگر های ما قابلیت چاپ عکس با عرض 76 سانتی متر و طول دلخواه با رزولوشن 300 Dpi را دارند. این رزولوشن بسیار بیشتر از پرینتر های جوهر افشان معمولی است و باعث می شود تصویری منحصر به فرد که پیکسل های آن قابل تشخیص نیست چاپ شود.
- چقدر میتوانم تصویرم را بزرگ چاپ کنم؟
به این نکته توجه داشته باشید که هرچه عکستان را بزرگتر چاپ کنید، عکس، رزولوشن کمتری خواهد داشت. اگر در قابسازی آنلاین، گزینه ی “کادر پیشنهادی ما ” را انتخاب کنید عکس شما با بیشترین کیفیت ممکن چاپ خواهد شد.
- باید با اندازه های استاندارد سفارش بدهم؟
مجبور نیستید از سایز های استاندارد انتـخاب کنید... از یک کارت پوستال کوچک تا عکس های بزرگ را برای شما چاپ می کنیم.
- تصویری را که آپلود می کنم با چه فرمتی باشد؟
سایت ما تصاویر jpeg با حجم حداکثر 100 MB را پوشش می دهد. شما می توانید رزولوشن عکستان را در سایزی که می خواهید پرینت بگیرید بررسی کنید تا از کیفیت پرینتی که می گیرد مطمئن شوید.
- میتوانم تصویرم را ویرایش کنم؟
شما میتوانید با استفاده از ابزار آنلاین سایت تصویرتان را برش بزنید. اما اگر احتیاج به ویرایش بیشترمثل روتوش یا ترمیم عکس های قدیمی دارید، به ما اطلاع دهید تا این کار رو برای شما انجام دهیم.